Ліга чемпіонів

Баварія вища, Шахтар сюрприз Мадрид

bavariya vysshaya shahter syurpriz madrid

У драматичний вечір матчів Ліги чемпіонів УЄФА в середу були шокуючі результати, гучні перемоги і голи з запізненням.

всі результати

Натисніть на будь-який рахунок, щоб отримати більш детальну інформацію та всі дії, як це сталося
. Кращі моменти доступні з півночі, де ви знаходитеся .

Група А

Зальцбург 2-2 Локомотив Москва

Lokomotiv Moskva earned a point away to Salzburg

Локомотив Москва заробив очко на виїзді на користь Зальцбурга Getty Images

Віталій Лисакович забив свій перший гол в Лізі чемпіонів УЄФА в розіграші гойдалок. Едер вивів «Локомотив» вперед потужним ударом головою, перш ніж Домінік Собошлай згорнувся в чудовому дальньому бою, зрівнявши рахунок у першому таймі. Златко Юнузович нарізав омолодити Зальцбург вперед після перерви, але Лисакович кивнув і отримав свою частку трофеїв.
ключова статистика
: «Зальцбург» не забив тільки в одному з останніх 15 домашніх матчів у єврокубках.
27/10 : Локомотив - Баварія, Атлетіко - Зальцбург

Баварія 4-0 Атлетіко

Чемпіони «Баварії» почали захист титулу з рішучої перемоги над «Атлетіко». Подвійний удар Кінгслі Комана відбив прекрасні удари Леона Горецький і Корентін Толіссо, коли підопічні Дієго Сімеоне зазнали найбільшої тяжкої поразки в Лізі чемпіонів УЄФА. Відрив від «Баварії» міг би бути більше, якби Ніклас Сулі не пробився штангу.
ключова статистика : «Атлетіко» пропустив чотири голи в матчі Ліги чемпіонів УЄФА тільки вдруге.

Група B

Реал Мадрид 2-3 Шахтар

Shakhtar shocked Real Madrid

Шахтар шокував Реал Мадрид Getty Images

Команда «Шахтаря», в складі якої було сім гравців у віці 21 року і молодше, провела в Мадриді приголомшливе поразку. Гості вийшли вперед у першому таймі з рахунком 3: 0 завдяки стриманому відкриття Тете, автоголу Рафаеля Варана і вдалому командному удару Манора Соломона. «Мадрид» погрожував камбеком, але голи Луки Модріча і Вінісіусом Жуніора були всім, на що вони могли розраховувати.
ключова статистика : Мадрид забив три голи в першому таймі в матчі Ліги чемпіонів УЄФА, вперше з вересня 2005 року, проти Ліона.
27/10 : Шахтар - Інтер, Гладбах - Мадрид

Інтер 2: 2 Менхенгладбах

Після обережного першого тайму цей поєдинок ожив після перерви. Інтер завдав удару першим, коли Ромелу Лукаку забив гол у дев'ятому матчі поспіль в Європі, але перевага виявилося недовгим: Артуро Відаль випередив Маркуса Тюрама, а Рамі Бенсебайні зрівняв рахунок. Коли Йонас Хофманн вибіг з воріт за шість хвилин до кінця, Менхенгладбах виглядав готовим до знаменитої перемоги, тільки Лукаку знову забив на 90-й хвилині.
ключова характеристика : Лукаку забив 40 голів за Інтер всього за 56 матчів.

груповий залік

Група C

Олімпіакос 1-0 Марсель

Olympiacos left it late to beat Marseille

Олімпіакос запізнився, щоб обіграти Марсель Getty Images

Ахмед Хасан завдав удар в доданий час, і «Олімпіакос» здобув перемогу. Схоже, що матч був приречений на безвихідну ситуацію, незважаючи на перевагу господарів у другому таймі, коли Гіоргос Масурас забив гол, який був виключений з гри. Хосе Са відмовив Даріо Бенедетто на іншому кінці, але останнє слово залишилося за Хасаном, коли він піднявся без розпізнавальних знаків і очолив крос Матьє Вальбуена.
ключова статистика : Все три зустрічі Ліги чемпіонів УЄФА між цими командами закінчилися з рахунком 1: 0, але це була перша домашня перемога.
27/10 : Порту - Олімпіакос, Марсель - Ман. Місто

Манчестер Сіті 3: 1 Порту

Приголомшлива сольна гра Луїса Діаса вивела гостей вперед, хоча Серхіо Агуеро швидко вирівнявся з місця після того, як Пепе збив Рахіма Стерлінга. «Сіті» продовжили утримувати владу після перезапуску і, нарешті, були винагороджені, коли Ілкай Гюндоган звернув м'яч у другому штрафному, а вийшов на заміну Ферран Торрес вистрілив третім.
ключова статистика : Рекорд «Порту» серед англійських клубів в європейських змаганнях тепер становить: W0 D3 L17 (F11 A53).

Група D

Аякс 0: 1 Ліверпуль

Liverpool's winner came in fortuitous fashion

Переможець "Ліверпуля" потрапив випадково Getty Images

«Ліверпуль» повернувся до перемоги при вдалих обставинах, коли Ніколас Тальяфіко пробив свої ворота після того, як Садіо Мане забив перед перервою. Фабіньо блискуче відбив удар Душана Тадіча з лінії, і гаубиця Деві Клаассена відірвалася від стійки, коли Аякс посилив тиск, але Ліверпуль тримався.
ключова статистика : «Ліверпуль» зберіг лише другий чистий аркуш в 13 виїзних матчах Ліги чемпіонів УЄФА.
27/10 : Ліверпуль - Мідт'юлланд, Аталанта - Аякс

Мідт'юлланд 0-4 Аталанта

Удар Папу Гомеса увінчав вражаючу атакуючу гру чвертьфіналістів минулого сезону. Господарі, вперше зіграли в матчі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в першому таймі програли голам Дувана Сапата і Луїса Мюріель по обидві сторони від Гомеса. Дебютант Олексій Олексій Андрійович Міранчук додав четвертий з лави запасних.
ключова статистика : Аталанта забила 18 голів у п'яти матчах всіх змагань в цьому сезоні.