Ліга чемпіонів

Технічний звіт за ключовою статистикою

tehnicheskij otchet po klyuchevoj statistike

Технічний звіт Ліги чемпіонів УЄФА 2019/20 опублікований і доступний для безкоштовного читання.

Прочитати технічний звіт Ліги чемпіонів 2019/20

Група експертів УЄФА вивчає всі аспекти змагань, в тому числі спосіб забитих м'ячів, тактичні тенденції і детальний аналіз всіх 32 претендентів. Ми вибираємо тільки десять з безлічі самородків, що містяться на 108 сторінках.

308

На груповому етапі було забито рекордно 308 голів, в тому числі 53 в групі B з участю «Баварії», «Тоттенхема», «Олімпіакоса» і «Црвени зірки». Загальний середній показник сезону в 3,24 гола за гру також став новим рекордом при поточному форматі змагань.

Top ten goals of the 2019/20 UEFA Champions League season

Десять кращих голів сезону Ліги чемпіонів УЄФА-2019/20

70

«Атлетіко» зробив 70 кидків в матчі-відповіді 1/8 фіналу з «Ліверпулем» - це найбільша кількість кидків серед усіх команд за одну гру, оскільки вони вибили володарів в додатковий час.

15

«Баварія» забила за перші 15 хвилин в п'яти з 11 ігор. Тим часом фінальний суперник «Періс» забив вісім зі своїх 25 голів на 79-й хвилині або пізніше.

69,6%

Команда, що забила першу, виграла 69,6% матчів; сторона, яка завдала удару першою, програла лише 13,9% ігор.

Склад сезону 2019/20

4

Було зіграно всього чотири нічиї 0: 0: найменше з 1998/99, останній сезон перед груповим етапом розширився з 24 до 32 команд і в одній було 85 ігор в порівнянні з 119 в сезоні 2019/20.

47,6%

Сенсаційний підліток Ерлінг Браут Хааланд із Зальцбурга і Боруссії Дортмунд реалізував 47,6% свого 21 кидка, забивши десять голів. Йому вдавалося забивати кожні 55,4 хвилини, що краще, ніж у кращого бомбардира Роберта Левандовскі 59,1 з його 15.

9

Дев'ять клубів не поступилися з кутового, включаючи фіналістів «Баварії» і «Парижа». Крім того, «Баварія» разом з «Атлетіко» і «Челсі» була найкращою бомбардиром з трьох кутових.

5,27

Воротар «Аякса» Андре Онана другий рік поспіль займає перше місце за кількістю пропущених голів (xG у ворота в порівнянні з фактично пропущеними голами). 82% -ний відсоток заощаджень Онани також був найвищим.

Watch the best 2019/20 group stage goals

Дивіться найкращі голи групового етапу 2019/20

74

«Тоттенхем» утримував м'яч 74 секунди під час руху з 27 передачами, який привів до голу Крістіана Еріксена в ворота «Црвени зірки». В середньому кожен гол забивався після 13,1 секунди володіння і 4,24 передачі, що більше в порівнянні з попередніми сезонами.

80,1%

«Манчестер Сіті» в своїй перемозі над «Динамо Загреб» з рахунком 2: 0 володів м'ячем 80,1%, що є найвищим показником в будь-який з 119 ігор. Колишній клуб Пепа Гвардіоли «Баварія» мав більше м'яча в 10 з 11 матчів - виняток? Це сталося в результаті розгрому з рахунком 8: 2 іншого колишнього гравця Гвардіоли, Барселони (49,3%).

33,98 км / год

Нападник «Парі» Кіліан Мбаппе показав найшвидший спринт в змаганні на 73-й хвилині фіналу проти «Баварії», досягнувши максимальної швидкості 33,98 км / год. «Славія» також втомилася: Петро Олаінка був єдиним гравцем, який в середньому набирав більше 60 спринтів за матч (такі два в списку також були гравцями «Славії»), а його одноклубники Петро Шевчик (13,47 км) і Томаш Соучек (12,48 км) подолали дистанцію. більше середньої дистанції за матч, ніж будь-хто інший в змаганні.